Üyelik Sözleşmesi

videooylasana.Com Website Kuralları
 
1-Kuralların Onayı :

Sitemizin kurallarını, tüm üyeler kabul etmiş sayılır.

2-Kayıt Kuralları: 

Sitemize üye olmanız halinde; kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, verdiğiniz bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollara başvurmuş iseniz kaydınız silinebilir.

3-Hizmetlerin kullanımı : 

Kullanıcı içeriğinden tamamen kendi sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve üyeliğine haber verilmeksizin son verilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. 

4-Üyelerin sorumlulukları :

- Site içersinde her türlü görüş, fikir, düşünce ve yazının sorumluluğu videooylasana.com'un muaf tutulması. 

- Her türlü bilgi, veri kaybının sorumluluğu kullanıcıya aittir.

- Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etme.

- Diğer üyeleri tehdit, taciz, Siyasi söz, ahlak dışı, onur kırıcı ifadeler gibi uygun olmayan hareketlerle zor durumda bırakmama.

- İzin alınmadan reklam yapmama.

-videooylasana.com 'un, sunmuş olduğu müdahele etme hakkının mahfuz olduğunu kabul etme.

5-Kullanabileceğimiz Haklar : 

 Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız. 

- Hizmetlerimizi, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle videooylasana.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- Sitemizde yer alan tüm yüklenen videoları ticari amaçlar için kullanma hakkımız mahfuzdur. Bunlar üzerinden telif hakkı talep edilemez.

- Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya varolan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır. Üyelerin sitemizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

- Üye sayfalarıyla ilgili tüm sorumluluğun üyelere ait olduğu ve bu nedenle videooylasana.com sorumlu tutulamaması hakkı.

6-Gizlilik :

Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.

7-Kurallara UYMAZSANIZ ne olur? 

videooylasana.com, uyarı mesajı gönderebilir, bilgileriniz ve üye kaydınız haber verilmeksizin silinebilir, yasal yollara gidilebilir.